Soft99 New Fusso Coat 12 Months Wax Dark 200 g syntentický vosk

Kód: SOFT10332
Novinka
Značka: Soft99
979 Kč / ks 809 Kč bez DPH
Skladem ihned - Praha (1 ks)
Můžeme doručit do:
10.10.2022
Možnosti doručení

Nejoblíbenější syntetický vosk pro tmavé laky, 200 g

Detailní informace

Detailní popis produktu

Soft99 New Fusso Coat 12 Months Wax Dark 200 g syntetický vosk: Světová jednička s novým pokrokovým složením.

Tvrdý vosk, který je ve světě maximálně oblíbený s opravdu snadnějším nanášením. New Fusso Coat zaručuje dlouhou životnost a maximální ochranné účinky. Silný hydrofobní povlak vydrží chránit až 12 měsíců. Jeho specifická fluoropolymerová vrstva brání v usazování nečistot a vzniku vodních skvrn. Lak a barva vašeho auta jsou v bezpečí před UV paprsky, dešti nebo silniční soli a posypům.

New Fusso Coat se vyrábí a je dostupný ve 2 variantách:

  • Dark- pro tmavé a teplé barvy jako jsou černa, modrá, červena apod
  • Light- Pro světlé a studené barvy jako jsou světle modrá, stříbrná, bílá apod

Hodnocení:

  • Lehkost aplikace: 8/1
  • Konečný finiš: 8/10
  • Životnost a odolnost: 10/10

Jak na to?

  1. Dokonale umyjte auto s pH neutrálním šamponem.
  2. Vysušte auto a pomocí claye odstraňte zbytky nečistot.
  3. Aplikujte co nejmenší množství přípravku a mírným tlakem a křížovými pohyby roztírejte
  4. Vyčkejte 5-7 minut na přichycení vosku k laku. Obecně platí, že čím je vyšší teplota v okolí, tím kratší je doba zrání.
  5. Mikrovláknovou utěrkou setřete přebytek vosku. Utěrky často měňte. 

Obsah balení je 200 g + aplikátor

100% vyrobeno v Japonsku!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KARNAUBSKÝ VOSK (SOFT99 AUTHENTIC PREMIUM 200 G)

Soft99 je japonský výrobce kvalitní autokosmetiky střední třídy, jehož historie se začala psát již v roce 1954. Tehdy společnost ze Země vycházejícího slunce vyvinula svůj první vosk pro domácí trh, od nějž se odrazila k široké paletě nadstandardních výrobků prvotřídní kvality, kterými je známá dnes. V rámci výroby se značka zaměřuje jak na inovace a kvalitu, tak na extrémní odolnost a dlouhou životnost svého produktového portfolia. V posledních několika letech se navíc v Japonsku začali více věnovat potřebám evropského trhu, což výrobci umožnilo zvýšit povědomí o svých produktech a stát se jednou z nejprodávanějších značek autokosmetiky na světě. Společnost je známá zejména svými tekutými stěrači na okna, jež patří mezi jedny z nejlepších přípravků tohoto typu na českém trhu, stejně jako špičkovými tuhými vosky, které zase platí za jedny z nejprodávanějších na světě. Spolu s výše zmíněnými výrobky zahrnuje portfolio značky mimo jiné i čističe kol, detailingové štětce, syntetické vosky, odstraňovače polétavé rzi, autošampony, přípravky proti zamlžení, oživovače interiéru a celou řadu nejrůznějšího příslušenství. Zaměření na evropské trhy je patrné kupříkladu z nadstandardního karnaubského vosku Authentic Premium, za který by se nemuseli stydět ani ti nejnáročnější milovníci kvalitního detailingu.


Značka také nově vstupuje do světa auto elektroniky – v roce 2019 totiž na trh uvedla svůj vůbec první „digitální kompas“ pro řidiče, který díky integraci s aplikací umožňuje řidiči snadno monitorovat tlak v pneumatikách svého vozu.  Obecně se výrobky této značky vyznačují mimořádně příznivým poměrem cena/výkon/množství přípravku. Ocení je jak začínající uživatelé, tak velezkušení detaileři, kteří se s nějakým startovacím detailingovým přípravkem jen tak nespokojí. Pokud se poohlížíte po značce střední třídy s mimořádně zajímavým poměrem cena/výkon, japonský výrobce Soft99 vám nabídne přesně to, co hledáte.