Zesilovač Crunch GPX1000.4
Kód: GPX1000.4
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
ZDARMAZDARMA
107131 3 zesilovac crunch gpx1000 4
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
4-kanálový zesilovač, rozměry 326 x 46 x 254 mm, RCA vstup & výstup, výkon MAX. na 4 / 2 Ohmy 4 x 140 W / 4 x 250 W, výkon RMS na 4 Ohmy 4 x 70 W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Představujeme zesilovač CRUNCH GPX1000.4 - uživatelsky přívětivé audio řešení pro váš vůz. S výkonem 1000 W RMS a 2000 W špičkového výkonu poskytuje tento zesilovač masivní, vysoce kvalitní zvuk, který změní váš zážitek z jízdy. Ať už jste milovníci hudby, nebo jen hledáte nějaký extra výkon, zesilovač GPX1000.4 jistě předčí vaše očekávání.
Technické vlastnosti
Typ zesilovače : 4-kanálový
Max. výkon na 4 Ohm: 4x140 / 2x500W
Max. výkon na 2 Ohm: 4x250W
RMS výkon na 4 Ohm : 4x70 / 2x250W
RMS výkon na 2 Ohm : 4x125W
Počet kanálů zesilovače : 4
Dolní pásmová propust (LPF) : 5-250Hz
Horní pásmová propust (HPF) : 5-250Hz
Energetická třída zesilovače : A/B
Bass boost : 0-12dB
Rozměry : 326x46x254mm
Značka / výrobce : Crunch - webové stránky
Doplňkové parametry
Kategorie: 4 - kanálové zesilovače do auta
EAN: 806586210457
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
1x
4
0x
3
0x
2
1
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
5
OL Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.3.2023
top
Diskuze
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola
Výpis diskuzí
KE Avatar autora 2 nebo 4 kanály 16.4.2021 17:38
TR Avatar autora 2 nebo 4 kanály 28.4.2021 11:28
Dobrý den, zesilvoač 1000W je zbytečný jelikož výkon subwooferu je o dost menší. Děkuji