Aktualizace Android rozšíření

Kompletně jsme zaktualizovali nabídku Android rozšíření pro originální autorádia. Nyní jsme schopní rozšířit o Android tyto značky vozidel : 

Volkswagen , Škoda , Ford , Lexus , Toyota , Infiniti , Mercedes-Benz, Nissan , Porsche , Peugeot , Mazda

Kompletní nabídka je ZDE.

Co to vlastně je Android rozšíření ?

Rozšíření originálního autorádia o  Android - Geborn Touch Performance. Díky tomuto rozšíření získáte možnost pohodlně v originálním autorádiu využívát navigace Waze, Google maps, Sygic apod. Taktéž už nebude problém sledovat na obrazovce Youtube nebo si stáhnout Online TV do auta. Toto rozšíření nemá vliv na originální funkce rádia ve vozidle, všechny funkce jsou zachováné. Doděláním Touch Performance ve voze, získáte přístup do Google play přímo z rádia, aniž by se měnila stávající jednotka.

 

Díky AV vstupu, který je součást dodělání Geborn Touch Performance, lze k tomuto zařízení zapojit couvací kamerku nebo 360 kamerová systém, která bude fungovat při zařazení zpětné rychlosti. Pokud již vozidlo má zabudovanou couvací kameru nebo má 360 kam. systém, funkce kamery se zachovají beze změny.

kam prfmnc

Jednoduché spuštění systému. Přetáhnutím dvěma prsty ze shora dolu, se septné námi nainstalované zařízení. Spuštění může být i přidržení tlačítka hl. ovládání, tlačítka Back nebo Menu.

 

air touch performance