Autorádio s 10" displejem Kenwood DMX-9720XDS

Kód: DMX-9720XDS
31 990 Kč / ks 26 438 Kč bez DPH
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení

Bezdrátový přijímač, 10,1“ HD dotykový kapacitní displej, bezdrátový Apple CarPlay a Android Auto, připojení dvou chytrých telefonů, podpora až čtyř kamer pro plný přehled o dění kolem vozidla,

Detailní informace

Naše služby

Detailní popis produktu

Výkonný 10“ HD displej

KENWOOD DMX9720XDS nabízí kvalitní HD displej s úhlopříčkou 10,1“, díky němuž máte k dispozici více místa pro více informací. Kromě toho je čitelný a přehledný – vše potřebné z něj zjistíte už na první pohled.

Kapacitní HD dotykový panel, jenž vás ohromí svou schopností podat důležité informace

DMX9720XDS je vybaven elektrostatickým kapacitním dotykovým HD panelem s rozlišením 1280×720 pixelů s LED podsvícením, vysokou svítivostí a skvělými pozorovacími úhly.

Kapacitní HD dotykový panel, jenž vás ohromí svou schopností podat důležité informace

DMX9720XDS je vybaven elektrostatickým kapacitním dotykovým HD panelem s rozlišením 1280×720 pixelů s LED podsvícením, vysokou svítivostí a skvělými pozorovacími úhly.

Bohaté barvy s vysokým kontrastem

Technologie OCA (Optical Clear Adhesive) nacházející se mezi dotykovou vrstvou a LCD panelem eliminuje vrstvu vzduchu mezi nimi a výrazně omezuje odrazy a odlesky. Díky této funkci má zařízení větší kontrast a jas, stejně jako větší čitelnost a viditelnost v různých prostředích.

Plovoucí panel se třemi směry úpravy pozice

Robustní plovoucí mechanismus generuje méně vibrací dokonce i na špatných a nezpevněných cestách. Lze jej nainstalovat nehledě na velikost dostupného prostoru. Kromě toho si lze panel přizpůsobit vlastním potřebám, a to díky možnostem náklonu, pohybu nahoru/dolů a vpřed/vzad.

                                    

Vše v jednom – špičková drátová i bezdrátová integrace chytrých telefonů

Apple CarPlay nabízí uživatelům iPhonů jednoduchou a intuitivní možnost volat, používat Mapy, poslouchat hudbu a zobrazovat zprávy pomocí hlasového pokynu nebo dotyku. S verzí iOS 12.0 a vyšší lze využívat také navigační aplikace třetích stran, např. Google Maps™. Bezdrátové připojení je k dispozici na kompatibilních zařízeních iPhone. Android Auto je jednoduchá možnost, jak v autě používat váš telefon se systémem Android. Přijímače značky KENWOOD kombinují intuitivní prostředí ovládané hlasem s velkokapacitní dotykovou obrazovkou a špičkovou kvalitu zvuku, díky čemuž si můžete užívat funkce jako např. Google Maps a jiné. Bezdrátové připojení je k dispozici na kompatibilních zařízeních s OS Android. Bezdrátové zrcadlení je inovativní řešení pro plynulé zobrazování a ovládání aplikací na vašem smartphonu na velké obrazovce přijímače, aniž byste k tomu potřebovali kabely nebo dokonce připojení k internetu. Funkce je dostupná pouze na podporovaných telefonech s Androidem. Některé funkce, aplikace nebo služby nemusí být dostupné ve všech oblastech.

                                  

Bezdrátové Hi-Res Audio

High-Res zvuk je synonymem špičkové kvality, jež převyšuje standardy CD a může dosahovat až kvality 192 kHz/24 bit. Dokáže zachytit a krásně podat veškeré detaily a nuance od nejvyšších až po velmi nízké frekvence. LDAC je metoda komprese zvuku, která umožňuje přenášet High-Res Audio přes Bluetooth. Umožňuje přenášení až 3krát více dat ve srovnání s běžným Bluetooth kodekem (SBC). Zdroje High-Res Audio tak mohou být zpracovávány bez konvertování na nižší frekvence s nižší kvalitou. Díky tomu si můžete naplno vychutnat dříve nedosažitelnou kvalitu zvuku.

Čtyři kamerové vstupy

Přijímač KENWOOD DMX9720XDS disponuje 4 kamerovými vstupy, což mu propůjčuje vysokou míru pohodlí, flexibility a bezpečnosti. Můžete k němu připojit např. kameru KENWOOD CMOS-320 (prodává se samostatně) namířenou dopředu a zadní kameru či kameru do mrtvých úhlů CMOS-230 (prodávané samostatně). Nastavení těchto kamer a přepínání mezi nimi je díky velkému displeji zařízení opravdu snadné a intuitivní. (Jako vstup čtvrté kamery lze využít AV vstup).

 

 HD vstup přední/zadní kamery

Do vstupů pro přední nebo zadní kameru přijímače DMX9720XDS lze připojit volitelnou kameru CMOS-740HD, která umožňuje zobrazit obraz v HD rozlišení 1280×720 pixelů. Pozorovací úhel kamery je 180°, přičemž obraz je přenášen na displej v HD kvalitě. Díky čistému obrazu a dokonalému přehledu o dění za vozidlem bude parkování naprostá hračka. Technologie HD-TVI umožňuje přenos obrazu a jeho zobrazení na displeji přijímače pomocí analogového RCA kabelu.

Parametry Autorádia

Velikost autorádia : 2 DIN
Displej : 10,1“ HD dotykový kapacitní displej
Podsvícení displeje : LED
Podsvícení tlačítek : Variabilní
Podporované formáty přes USB vstup : AAC / MP3 / WMA / WAV / FLAC /MPEG1 / MPEG2 / MPEG4 / WMV / H.264 / mkv
USB vstup : Ano (1 x zadní vstup)
Maximální výstupní výkon : 4 x 50 W
CD mechanika : Ne
DVD mechanika : Ne
Vstup na SD kartu : Ne
DAB/DAB+ tuner : Ano
FM/AM : Ano
Integrované Bluetooth : Ano
Made for Apple iPod & iPhone : Ano
Spolupracuje s OS Android : Ano
Android Auto : Ano
Apple CarPlayApple CarPlay je zcela nová možnost propojení chytrého telefonu s autorádiem, které má funkci Apple CarPlay. Připojení je pouze kabelem, díky vysokému datovému toku. Na obrazovce autorádia kliknete na inku Apple CarPlay a na ploše obrazovky autorádia se objeví ikonky aplikací jako na chytrém telefonu a vše již nadále můžete řídit pomocí autorádia. Funguje i hlasového ovládání a Siri. : Ano
Přímé ovládání subwooferu : Ano
Počet RCA výstupů : 3 páry
Výstupní úroveň na RCA : 5 V
Podpora High-Res Audio (LDAC) : Ano
Dálkové ovládání v balení : Ne 
Kabel s ISO koncovkou součástí balení : Ano
Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu : Ano
Přímé ovládání subwooferu : Ano
Odnímatelný panel :  Ne
Kamerové vstupy :
Funkce Bass boost : Ano (pomocí DSP)
Funkce Loudness : Ano (pomocí DSP)
Externí mikrofon součástí balení : Ano
Značka / výrobce : Kenwood - webové stránky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Veleznámý japonský gigant na poli domácích a automobilových audiosystémů. Založení značky se datuje do roku 1946, o automobilový trh se Japonci začali zajímat na konci 70. let. Kromě car audio vyrábí Kenwood také pokročilé navigační systémy. Ve třetím tisíciletí již firma platí za zavedenou a kvalitní značku, jejíž akcie se obchoduje na tokijské burze.

Kenwood dnes patří mezi nejznámější producenty Hi-Fi komponentů na světě. Její předností je jak široký záběr, tak důraz na celkovou kvalitu. V naší nabídce si můžete vybrat z široké palety příslušenství, autorádií, subwooferů, reproduktorů nebo třeba navigačních modulů.