Pokročilá navigační Alpine INE-F904DC

Kód: INE-F904DC
32 990 Kč / ks 27 264 Kč bez DPH
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

9" dotyková obrazovka, vestavěná navigace, DAB+, HDMI, Apple CarPlay a Android Auto, pro nákladní automobily a obytné vozy 

Detailní informace

Naše služby

Detailní popis produktu

Parametry Autorádia
Velikost autorádia : 1 DIN
Displej : 9" kapacitní displej WVGA s vysokým rozlišením
Podsvícení : Bílé LED
Výkon autorádia : 4 x 50 W
Podpora formátů : FLAC / MP3 / WMA / AAC / MP4
USB vstup : Ano
CD mechanika : Ne
DVD mechanika : Ne
Počet RCA výstupů : 3 páry 
Výstupní úroveň na RCA : 4 V
Made for Apple iPod & iPhone : Ano (KCU-471i)
Apple CarPlay : Ano
Spolupracuje s OS Android : Ano
Android Auto: Ano
Integrované Bluetooth : Ano 
Zabudovaný DAB+ tuner : Ano
Ekvalizér / DSP procesor : Ano 
Přímé ovládání subwooferu : Ano
Dálkové ovládání v balení : Ne
Ostatní : Pro nákladní automobily a obytné vozy
Značka / výrobce : Alpine - webové stránky

  

Alpine Halo9 Navi - INE-F904DC

Alpine INE-F904DC Halo9 Navi – ideální volba pro obytné vozy a nákladní automobily

Řidiči nákladních automobilů, zpozorněte – firma Alpine přichází s verzí svého oblíbeného multimediálního přijímače Halo9 určenou pro nákladní vozy a karavany. Přijímač disponuje předinstalovaným navigačním systémem a softwarem, jenž po zadání parametrů vašeho velkého vozidla do systému bude navrhovat pouze trasy odpovídající jeho charakteristikám. Přijímač obsahuje navigaci iGo Promi NextGen s mapami TomTom pro 46 zemí, k nímž nabízí bezplatné aktualizace po dobu 3 let. Díky aplikacím Apple CarPlay a Android Auto můžete používat i jiné navigační aplikace dle vlastního uvážení (např. Google Maps, Waze apod.).

INE-F904DC - 1DIN Chassis – 9" Screen

INE-F904DC - Edge-to-Edge Glass Design

1DIN šasi a 9“ obrazovka s dechberoucím designem

INE-F904DC je kompatibilní s jakýmkoliv vozidlem s 1DIN nebo 2DIN instalačním dokem. Jeho 9“ dotykový displej s vysokým rozlišením se připevňuje k přední části multimediálního boxu pomocí ocelových držáků, díky čemuž je pevně ukotven a za jízdy se nebude nijak viklat. Kromě toho vás obrazovka jednotky již na první pohled upoutá svým designem se superštíhlými rámečky, sklem od okraje k okraji a působivým chromovaným lemem. Díky dotykovým tlačítkům na spodní straně zařízení je přijímač spojením pozoruhodného designu a moderní funkcionality.

INE-F904DC - Adjustable Display Angle 

INE-F904DC - Adjustable Display Height and Distance

Nastavitelný úhel, výška a vzdálenost displeje

Jednotku INE-F904DC si můžete přizpůsobit na míru. Úhel přijímače lze nastavit v rozmezí od +45° do -20°, díky čemuž se hravě přizpůsobí jakémukoliv sklonu přístrojové desky. Po nastavení optimálního úhlu se pozice přijímače uzamkne, čímž se zamezí jeho náhodnému posunutí během jízdy po nerovném terénu nebo v důsledku mačkání ovládacích tlačítek. Kromě toho si můžete nastavit také výšku displeje, a to v rozmezí 3 cm směrem nahoru i dolů – vše pro maximální uživatelské pohodlí a přizpůsobení charakteristikám vozu. Nakonec můžete upravit také vzdálenost mezi přijímačem a přístrojovou deskou, a to od 0 až do 20 cm. Také zde lze obrazovku po zvolení optimální vzdálenosti pevně uzamknout a vy se tak nemusíte bát, že byste o své nastavení přišli.

Made for Motorhomes and Trucks - INE-F904DC

Zaměřeno na nákladní vozy a obytné karavany

Nový INE-F904DC je pokročilý multimediální přijímač/navigační systém, jenž ocení zejména řidiči nákladních vozů a majitelé větších karavanů podnikající dlouhé výlety. Jedná se o verzi populárního přijímače Halo9, která vznikla s důrazem na pohodlí řidičů velkých dopravních
prostředků. INE-F904DC disponuje pokročilým navigačním systémem iGO Primo NextGen s předinstalovanými mapami TomTom pro 46 evropských zemí, stejně jako softwarem určeným pro nákladní vozy a karavany. S touto navigací snadno najdete benzínky, restaurace, zajímavá místa, obchodní centra a spoustu dalšího. Kromě toho máte možnost zadávat vaši destinaci pomocí geo-souřadnic. Funkce navádění jízdními pruhy vás vždy informuje o tom, ve kterém pruhu byste měli jet, abyste neminuli důležitý výjezd nebo zatáčku, zatímco TMC vás bude krmit důležitými informacemi o aktuální dopravní situaci. A třešnička na dortu? Můžete počítat s 3 lety bezplatných aktualizací map. Po vypršení této lhůty si další aktualizace můžete zakoupit za velmi výhodné ceny.

INE-F904DC - Pre-installed Motorhome Profiles

INE-F904DC - Hazardous Goods

Předinstalované karavanové profily a převoz nebezpečného zboží

Majitelé karavanů si mohou vybrat jeden z 3 profilů, který bude nejvhodnější pro jejich vozidlo, anebo si vytvořit svůj vlastní. INE-F904DC vezme nastavené míry v potaz a navede vás na cestu vhodnou pro váš vůz. Pokud jako řidič nákladního automobilu převážíte nebezpečné zboží, např. hořlaviny, výbušniny, jedovaté plyny či tekutiny, můžete tento typ zboží uvést v nastavení. Přijímač vás poté navede na cestu, která se bude vyhýbat centrům měst a přírodním rezervacím, v nichž může být převoz takovéhoto zboží omezen nebo přímo zakázán.

INE-F904DC - Built-in DAB+ Digital Radio

INE-F904DC - Vehicle Data-Bus Connectivity

Vestavěné digitální rádio DAB+, asistenční kamery a parkovací senzory

Zabudovaný DAB+ tuner INE-F904DC využívá pokročilé digitální technologie k zajištění příjmu rádia s vynikající kvalitou zvuku a absencí šumu. Oproti tradičnímu FM rádiu nabízí DAB+ také mnoho dalších výhod: máte k dispozici mnohem širší škálu stanic a po prvotním vyhledávání si snadno vyberete požadovanou stanici ze seznamu podle abecedy nebo žánrů. Alpine v neposlední řadě nabízí širokou škálu předních a zadních kamer včetně multi-view s nastavitelnými úhly zobrazení. Tyto kamery můžete k přijímači snadno připojit, přičemž totéž platí i pro parkovací asistenty (vyžaduje volitelné rozhraní CAN).

 Park4Night Inside Banner

Software Park4Night

Nakonec zde máme něco pro milovníky kempování. Navigační systém INE-F904DC disponuje již předinstalovaným, mimořádně oblíbeným softwarem pro karavany Park4Night. V této rozsáhlé databází najdete více než 120 000 různých kempů po celé Evropě, přičemž databáze funguje i offline. Svůj další kemp najdete snadno podle kategorie, země nebo regionu – podél vaší cesty nebo poblíž vaší cílové destinace. Díky různým ikonám máte k dispozici detailní informace ohledně otevírací doby a nabízených služeb (Wi-Fi, praní, možnost vypuštění odpadní vody), vzdálenost, uživatelská hodnocení, komentáře a dokonce i obrázky, které vám pomohou vybrat ten nejvhodnější kemp. Zavolejte provozovatelům nebo se vydejte na cestu do kempu pomocí jednoho tlačítka. Databáze je jednou ročně aktualizována, takže máte k dispozici vždy relevantní informace.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

387-3876300_alpine-logo-alpine-car-audio.png

 

Veleznámá japonská značka založená již v roce 1967 v Tokiu, lídr v segmentu car audio komponentů. Alpine je považován za předního výrobce car-hifi i car video – jeho výrobky pravidelně vítězí v nejrůznějších spotřebitelských testech. Kvalitu Alpine dokazuje skutečnost, že v rámci běžných soutěží o nejlépe ozvučený vůz (ať už v Evropě, Americe nebo Japonsku) 7 z 10 soutěžících používá právě komponenty značky Alpine.

V portfolio najdete reproduktory, autorádia, zesilovače nebo subwoofery, ale také nejrůznější příslušenství a instalační sady. Vynikající kvalita těchto zařízení zaujala i automobilky – již po mnoho let je Alpine předním dodavatelem AV zařízení pro Hondu, BMW, Mercedes nebo Jaguar. Kromě kvality zaujme Alpine zákazníka i četnými inovacemi a důrazem na detail, stejně jako celkovým designem svých produktů.