Pokročilá navigační jednotka Alpine X903D-F

Kód: X903D-F
39 990 Kč / ks 33 050 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

9" navigační systém, TomTom mapy, kompatibilní s Apple CarPlay a Android Auto, Bluetooth, bez mechaniky USB vstup

Detailní informace

Naše služby

Detailní popis produktu

Parametry Autorádia :

Velikost autorádia : 1 DIN
Displej  :  9" kapacitní WVGA
Podsvícení displeje : Bílé LED
Podsvícení tlačítek : Bílé LED
Výkon autorádia : 4 x 50 W
Podporované formáty přes USB vstup : FLAC / MP3 / WMA / AAC / MP4
USB vstup : Ano
CD mechanika : Ne
Vstup na SD kartu : Ne
DVD mechanika : Ne (připraveno pro volitelný DVD přehrávač DVE-5300)
HDMI / MHL : Ano (vyžaduje Alpine Special HDMI konektor)
Integrované Bluetooth : Ano
Počet RCA výstupů : 3 páry
Výstupní úroveň na RCA : 2 V
Made for Apple iPod & iPhone : Ano (KCU-471i)
Spolupracuje s OS Android : Ano
Apple CarPlay : Ano 
Android Auto : Ano 
Ekvalizér / DSP procesor : Ano
Zabudovaný DAB+ tuner : Ano
Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu : Ano
Dálkové ovládání v balení : Ne
Přímé ovládání subwooferu : Ano
Ostatní : Freestyle řešení pro vlastní instalace
Značka / výrobce :  Alpine - webové stánky 

 

Navigační systém z dílny firmy Alpine pro vlastní instalace s 7“ nebo 9“ obrazovkou, DAB+, Hi-Res Audio, kompatibilní s Apple CarPlay a Android Audio.

Freestyle custom installation X903D-F in Peugeot 208

Systémy Alpine Freestyle vznikly jako odpověď na rostoucí poptávku po vlastních, nestandardních řešeních car audio. Jsou určené zejména pro potřeby obytných vozů, v nichž nelze instalovat standardní navigační systémy či autorádia a jiná řešení nejsou dostupná. Alpine Freestyle dává uživateli možnost vytvořit si svůj vlastní systém na míru. 3. generace navigačního systému Alpine Style nabízí rozsáhlé multimediální možnosti včetně kompatibility s Apple CarPlay a Android Auto nebo špičkové navigace iGo Primo Nextgen s mapami TomTom a 3 roky bezplatných aktualizací. Kromě toho je systém vybaven také mnohem rychlejším navigačním CPU a větší systémovou pamětí zajišťující jeho hladší chod. Mimo jiné přibyla možnost přibližovat a oddalovat navigační mapu pomocí gest – sevření prstů. X903D-F také nabízí špičkovou kvalitu zvuku s možností jeho ladění. 

Freestyle řešení pro vlastní instalace

Freestyle solution for custom installs - Navigation System X903D-F

S rostoucí popularitou infotainment systémů značky Alpine vzrostla také poptávka po vlastních, přizpůsobitelných řešeních pro situace, v nichž standardní instalaci nelze provést. Právě proto vznikl systém Freestyle, jenž je možné instalovat do každého vozidla. Řešení otevírá široké možnosti pro vozy bez 1DIN či 2DIN doků nebo modely zcela bez autorádií. S novými Freestyle systémy máte k dispozici buď 7“ nebo 9“ obrazovku, stejně jako pokročilou navigaci iGo Primo NextGen, DAB+ a řadu dalších multimediálních možností. Oba produkty Freestyle jsou kompletní řešení – zahrnují dotykovou obrazovku s vysokým rozlišením, plně přizpůsobitelné tlačítkové panely, přijímač médií, GPS/Glonass anténu, veškerou kabeláž včetně USB kabelů a rámeček Golf 6. Máte tak k dispozici všechny části, které budete potřebovat pro vlastní instalaci navigačního/multimediálního systému.

Vyměnitelná tlačítka

Interchangeable keys - Freestyle Navigation System X903D-F

Key caps - Freestyle Navigation System X903D-F

 

 

 

 

 

 

 

 

Dvojici tlačítkových panelů přijímače je možné nainstalovat vodorovně nebo svisle v závislosti na jeho poloze. Díky výměnným tlačítkům lze pozice/funkce přiřadit i jednotlivě. Systém si tak můžete přizpůsobit zcela podle svého ať už jste levák či pravák nebo i toho, na které straně máte řízení. Doporučujeme např. umístit tlačítka pro ovládání hlasitosti na stejné straně jako je volant, aby byla snadno dosažitelná.

Nastavitelné podsvícení

Adjustable illumination - Freestyle Navigation System X903D-F

Barvu podsvícení ovládacích tlačítek můžete snadno upravit tak, aby váš systém Freestyle ladil s osvětlením palubní desky vašeho vozu. K dispozici máte 6 barevných variant a 2 nastavení intenzity jasu. S tlačítky a přístrojovou deskou můžete sladit také pozadí displeje.

1DIN navigace/multimediální přijímač

1 DIN Media Receiver - Freestyle Navigation System X903D-F

Jednotka přijímače je velmi kompaktní a má přesné rozměry 1DIN. Díky tomu pro ni snadno najdete vhodný prostor za palubní deskou nebo středovou konzolí vozu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

387-3876300_alpine-logo-alpine-car-audio.png

 

Veleznámá japonská značka založená již v roce 1967 v Tokiu, lídr v segmentu car audio komponentů. Alpine je považován za předního výrobce car-hifi i car video – jeho výrobky pravidelně vítězí v nejrůznějších spotřebitelských testech. Kvalitu Alpine dokazuje skutečnost, že v rámci běžných soutěží o nejlépe ozvučený vůz (ať už v Evropě, Americe nebo Japonsku) 7 z 10 soutěžících používá právě komponenty značky Alpine.

V portfolio najdete reproduktory, autorádia, zesilovače nebo subwoofery, ale také nejrůznější příslušenství a instalační sady. Vynikající kvalita těchto zařízení zaujala i automobilky – již po mnoho let je Alpine předním dodavatelem AV zařízení pro Hondu, BMW, Mercedes nebo Jaguar. Kromě kvality zaujme Alpine zákazníka i četnými inovacemi a důrazem na detail, stejně jako celkovým designem svých produktů.