Pokročilá navigační stanice Alpine X803D-U

Kód: X803D-U
33 990 Kč / ks 28 091 Kč bez DPH
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
3.6.2024
Možnosti doručení

8" navigace s dotykovým displejem, mapy TomTom, kompatibilní s Apple CarPlay a Android Auto

Detailní informace

Naše služby

Detailní popis produktu

Parametry Autorádia
Velikost autorádia : 1 DIN
Displej : 8" kapacitní WVGA
Podsvícení : Bílé LED
Výkon autorádiaVýkon autorádia uváděný v maximálních hodnotách. Jedná se tedy o hodnotu MAX. Výkon interního zesilovače autorádia. RMS výkon autorádia se dnes pohybuje od 17 - 30W RMS na kanál. : 4 x 50 W
Podpora formátů : FLAC / MP3 / WMA / AAC / MP4
Integrované Bluetooth : Ano
USB vstup : Ano
Vstup na SD kartu : Ne
Ekvalizér / DSP procesor : Ano
CD mechanikaAutorádia s CD mechanikou. Autorádia, která mají vstupní štěrbinu pro vložení CD. : Ne
DVD mechanika : Ne
Externí mikrofon součástí balení : Ano
Počet RCA výstupů : 3 páry 
Výstupní úroveň na RCA : 2 V
Made for Apple iPod & iPhone : Ano (KCU-461iV / KCU-471i)
Apple CarPlay : Ano
Spolupracuje s OS Android : Ano
Android Auto : Ano 
Přímé ovládání subwooferu : Ano
Dálkové ovládání v balení : Ne
Vstup na adaptér ovládání tlačítek na volantu : Ano 
Značka / výrobce :  Alpine - webové stránky 

 

8“ navigace s dotykovým displejem a mapami TomTom, kompatibilní s Apple CarPlay a Android Auto

X803D-U Navigation System in VW Amarok with DAB Radio Bluetooth DVD
Rádi se při jízdě bavíte? Alpine X803D-U Advanced Navi Station s 8“ HD dotykovou obrazovkou nabízí kompatibilitu s nejnovějšími médii, pokročilou navigační technologií a špičkovou kvalitou zvuku. Zařízení spolupracuje s nejnovějšími chytrými telefony a umožňuje využívat aplikace Android Auto a Apple CarPlay. Samozřejmostí je digitální příjem DAB+, přehrávání videa z USB, možnost připojení pomocí HDMI nebo Bluetooth. Navíc máte až 3 možnosti pro navigaci: Alpine X803D-U již z výroby obsahuje navigační systém iGo Primo NextGen s mapami TomTom s tříletou bezplatnou aktualizací map. Kromě toho nabízí také on-line aplikací Mapy prostřednictvím Apple CarPlay a obdobně mapy Google díky podpoře Android Auto. Obě tyto aplikace mají přístup k navigační anténě Alpine, což zaručuje špičkovou přesnost určování polohy.

8“ WVGA dotyková obrazovka s vysokým rozlišením, 1DIN šasi

High Resolution WVGA Touch Screen  - X803D-U

8-inch Screen with 1 DIN chassis - X803D-U

 

 

 

 

 

 

 

 

Kvalitní 8“ WVGA displej Alpine X803D-U nabízí mimořádně kvalitní obraz s vynikajícím jasem, kontrastem a rozlišením. Navigační mapy se tak budou zobrazovat s podrobnými detaily, zatímco ze sledování filmů nebo videoklipů se stane hotový zážitek. Uživatelské rozhraní rádia je velmi intuitivní a bylo navrženo tak, aby se dokonale integrovalo do vozu. Na výběr máte z nejrůznějších barev a designů, díky kterým si přijímač snadno přizpůsobíte charakteristikám vozu i vlastnímu gustu. Jednotka disponuje 1DIN šasi, což umožňuje její instalaci do široké škály vozidel. Ačkoliv má v dnešní době stále více automobilů prostor pro 8“ nebo i 9“ obrazovky, jen málo z nich umožňuje montáž 2DIN produktu. Model X803D-U vznikl za účelem překonání právě tohoto problému.

Podpora Apple CarPlay a Android Auto

Works with Apple CarPlay - X803D-U

Works with Android Auto - X803D-U

 

 

 

 

 

 

 

 

Ať už jste majiteli mobilních telefonů s logem nakousnutého jablka nebo preferujete spíše zařízení s operačními systémy Android, zde si přijdete na své v obou případech. Alpine X803D-U rozdíly nedělá – nabízí zcela intuitivní způsob, jak za jízdy telefonovat, používat mapy, poslouchat hudbu nebo prohlížet zprávy, ať už dotykově nebo pomocí hlasových pokynů. Chcete si cestou vychutnat Spotify, poslouchat internetové rádio nebo si pustit váš oblíbený podcast? Žádný problém! Stačí připojit telefon k USB portu a můžete vyrazit! Obě aplikace byly vytvořeny s důrazem na bezpečnost – nabízí intuitivní rozhraní, které neodvádí pozornost, stejně jako ovládání hlasem nebo pomocí tlačítek na volantu. Jak Apple CarPlay, tak Android Auto navíc mají přístup k navigační anténě Alpine, což zaručuje vysokou přesnost určování polohy.

Vestavěný tuner DAB+, špičkové možnosti nastavení zvuku

DAB+ Digital Radio - X803D-U

High-end Sound Tuning Options - X803D-U

 

 

 

 

 

 

 

 

Vestavěný tuner DAB+ je zárukou příjmu signálu s vynikající kvalitou zvuku a zcela bez nežádoucího šumu. Oproti tradičnímu rozhlasovému vysílání nabízí DAB+ také řadu dalších výhod: máte na výběr z mnohem širšího rozsahu rozhlasových stanic a po počátečním skenování můžete snadno vybrat požadované kanály z abecedního a žánrového seznamu dostupných stanic. X803D-U umožňuje pokročilé zpracování zvuku pomocí BASS ENGINE SQ, což vede k maximalizaci basů a celkové bilance tónů. K dispozici máte řadu špičkových funkcí ladění, např. digitální crossover, duální 9pásmový parametrický ekvalizér nebo digitální časové korekce. A třešnička na dortu? Vše můžete snadno nastavit přes chytrý telefon pomocí aplikace Alpine TuneIt.

USB a HDMI porty, Hi-Res Audio

Connect USB and HDMI Sources - X803D-U

Hi-Res Audio Playback - X803D-U

 

 

 

 

 

 

 

 

Přijímač Alpine X803D-U je vybaven USB a HDMI porty, které můžete použít k připojení USB flash disků a dalších přenosných jednotek, např. volitelného přehrávače Alpine DVD DVE-5300. Pokud máte k dispozici odpovídající HDMI adaptér, můžete připojit i váš mobil a vychutnat si vámi natočená videa či nafocený obsah ve skvělé kvalitě. Pozor, výstup HDMI je průchodem vstupu HDMI, a proto nemůže být použit k výstupu video obsahu USB, obsahu Apple CarPlay nebo obsahu Android Auto. V neposlední řadě dokáže Alpine X803D-U přehrávat zvukové soubory ve formátu FLAC včetně 24/96 a 24/192 Hi-Res Audio kompatibility.

Parkovací asistenty a připojení k datové sběrnici vozu

Drive-Assist Cameras - X803D-U

Vehicle Data-Bus Connectivity - X803D-U

 

 

 

 

 

 

 

 

Vše pro bezpečné parkování! Alpine nabízí k X803D-U širokou škálu předních a zadních kamer včetně multi-view, které si můžete upravit tak, aby vodítka zobrazovaná na displeji odpovídala velikosti vašeho auta. Zadní couvací kamera se zapne automaticky při zařazení zpátečky. Kromě toho nabízí tato jednotka řadu rozhraní pro datové sběrnice, což přináší kompatibilitu s ovládacími prvky na volantu, umožňuje zobrazení nastavení klimatizace nebo třeba výstupu již existujícího OEM parkovacího senzoru v autě.

Navigace iGo Primo NextGen a mapy TomTom

Built-in iGo Primo NextGen Navigation - X803D-U

TomTom Maps with 3 Years Free-of-charge updates - X803D-U

 

 

 

 

 

 

 

Navigační systém iGo Primo NextGen v současnosti platí za naprostou špičku v oboru. V kombinaci se špičkovým hardwarem jednotky máte k dispozici mimořádně rychlou a kvalitní navigaci, která vás nikdy nenechá na holičkách. Systém navíc nabízí řadu promyšlených funkcí, např. 3D ikony zobrazující orientační body, zajímavá místa, různé způsoby zadávání cílové destinace či parciální adresový vstup s automatickou detekcí. S iGo Primo NextGen tak máte jistotu, že se nikdy neztratíte. Navigace je však k ničemu bez kvalitních map – X803D-U obsahuje špičkové mapy TomTom zahrnující až 48 evropských zemí. Mapy máte navíc zdarma, a to na dobu 3 let. Po uplynutí této lhůty stačí navštívit stránky výrobce a zakoupit si aktualizaci za velmi výhodnou cenu. K navigaci můžete samozřejmě použít také Mapy (iOS) nebo Google Maps, které máte k dispozici bezplatně díky podpoře Apple CarPlay a Android Audio.

GPS, Glonass a Bluetooth

GPS and Glonass Compatible - X803D-U

Built-in Bluetooth® Technology - X803D-U

 

 

 

 

 

 

 

 

Čím více satelitů, tím větší přesnost určování polohy! Jednotka X803D-U je kompatibilní se satelitními signály GPS a dokáže přijímat údaje o poloze také z družic Glonass. Oceníte to zejména v husté městské zástavbě nebo při jízdě u vysokých hor. Samozřejmostí je i vestavěný Bluetooth modul, jenž umožňuje bezdrátové připojení mobilního telefonu pro hands-free komunikaci. Řešení je uživatelsky velmi intuitivní, snadno se v něm nastavuje hlasitost mikrofonu nebo reproduktorů a obsahuje mimo jiné i funkci rychlé volby kontaktů nebo nejčastěji vytáčených čísel. Funkce Bluetooth také umožňuje streamování zvuku z telefonu: zvukový obsah nebo dokonce internetové rádio lze bezdrátově přenést do jednotky Alpine.

Hlasové ovládání a funkce Oblíbené

Favourites - Navigation System X803D-U

Voice Control - Navigation System X803D-U

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozumíte si se SIRI nebo máte rádi Google asistenta? Stačí stisknout tlačítko VOICE na jednotce nebo na volantu (pokud je podporováno) a můžete jednoduše volat, zadávat navigační cíle, psát a odesílat zprávy nebo si vybrat písničkou, na kterou máte zrovna náladu. Jedná se o velmi pohodlný způsob, jak ovládat váš Alpine systém a současně neztratit přehled o dění na vozovce. Vaše oblíbená telefonní čísla, rozhlasové stanice, nejčastější destinace – vše jedním pohledem, krásně a přehledně na jednom místě? Ano, je to možné! Stačí po dobu jedné sekundy přidržet tlačítko zvuku a zobrazí se nabídka Oblíbené, kde v mžiku najdete to, co hledáte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

387-3876300_alpine-logo-alpine-car-audio.png

 

Veleznámá japonská značka založená již v roce 1967 v Tokiu, lídr v segmentu car audio komponentů. Alpine je považován za předního výrobce car-hifi i car video – jeho výrobky pravidelně vítězí v nejrůznějších spotřebitelských testech. Kvalitu Alpine dokazuje skutečnost, že v rámci běžných soutěží o nejlépe ozvučený vůz (ať už v Evropě, Americe nebo Japonsku) 7 z 10 soutěžících používá právě komponenty značky Alpine.

V portfolio najdete reproduktory, autorádia, zesilovače nebo subwoofery, ale také nejrůznější příslušenství a instalační sady. Vynikající kvalita těchto zařízení zaujala i automobilky – již po mnoho let je Alpine předním dodavatelem AV zařízení pro Hondu, BMW, Mercedes nebo Jaguar. Kromě kvality zaujme Alpine zákazníka i četnými inovacemi a důrazem na detail, stejně jako celkovým designem svých produktů.