Z technických důvodů bude v pátek 22.3. 2019 otevřeno jen do 15:00. Děkujeme za pochopení.

Co je potřeba k instalaci autorádia do Škody první generace ?

Materiál je úplně idetnický pro vozy  Škoda Fabia I, Škoda Octavia I a Škoda Superb I.

Pokud máte originální autorádio ve voze viz obrázky níže, budete potřebovat pouze několik věcí.

Škoda Fabia I                                                               Škoda Octavia I                                    Škoda Superb I

         

1. Pro instalaci místo těchto autorádii je potřeba samotné autorádio a to buď klasické 1din auotrádio kde vyměníte jednotku a pod rádiem zůstane odkládací prostor ( kastlík ) nebo 2din autorádio, které vymezí celý prostor autorádia a přihrádky.

2. Anténní napáječ je potřeba pro zapojení FM antény aby se dalo poslouchat rádio.

3. Toto se týče pouze Škoda Fabia 1. Pokud vyndáte staré rádio, nainstalujete nové a zůstane nad rádiem mezera, budete potřebovat plastouvou lištu.

POZOR: U Škoda Octavia I do roku 1999 ( před faceliftem ) je palubní deska dělaná tak, že se do prostoru rádia vejde pouze 1din autorádio!

Naše tipy

Auotorádio Geborn gb410b pro Škoda, které při instalaci nezanechává, žadné mezery a barevně ( podsvícení i barva plastu ) skvěle padne do interiéru vozu. Skvělá funkce u této jednotky je taky GPS navigace.

Skvělé značkové autorádio s Bluetooth od značky Kenwood, které vyniká svojí kvalitou zvuku. Pro kvalitnější zvuk doporučujeme měnit i s reproduktory.

Pro nenaročné uživetele na multimédia, ale kvalitnější zvuk a Bluetooth je podmínkou doporučíme tedy 1din autorádio Kenwood KMM-BT304.

Kontakt: 774 19 55 33 nebo info@2din.cz