Frekvenční výhybka HELIX Compose Ci3 FX-UNI.2

Kód: CI3 FX-UNI.2
1 990 Kč / pár 1 645 Kč bez DPH
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Nízkopropustná kabelová výhybka pro basové reproduktory HELIX COMPOSE i3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Crossover Ci3 FX-UNI.2 je navržen pro optimální použití s našimi komponenty HELIX COMPOSE i3, a tedy pro profesionální integraci do vozidla typickou pro COMPOSE. Nabízí 6stupňové nastavení úrovně výškového reproduktoru se strmostí hran 12 dB pro optimální přizpůsobení instalační poloze a také integrovanou ochranu výškového reproduktoru. Navíc se nešetřilo na komplexním ladění výhybky pro co nejlepší rozložení frekvenčního pásma a harmonický zvuk. Díky svým kompaktním rozměrům je Ci3 FX-UNI.2 perfektní pro instalaci v prostorově nenáročných instalacích a je kompatibilní s našimi technologiemi COMPOSE Connect a WireKit pro maximální provozní spolehlivost a minimalizaci chyb při instalaci.

COMPOSE Connect

Sbohem ručním pracím a pájení. Compose Connect je dobře promyšlené zásuvné připojení, které značně usnadňuje instalaci autorádia ve spojení s komponenty HELIX COMPOSE. Díky patentovanému plastovému pouzdru, do kterého lze zacvaknout standardní ploché zástrčky a spojky, je umožněna obrácená polarita a absolutně provozně spolehlivé spojení v souladu s automobilovými normami.

 WireKits – Plug & Play na nejvyšší úrovni

Naše WireKits usnadňují připojení crossoveru HELIX COMPOSE k originálnímu kabelovému svazku. Tyto uzamykatelné adaptérové kabely, vyrobené podle vysokých standardů automobilového průmyslu, splňují všechny požadavky na drsné podmínky prostředí ve vozidlech.

 • 6stupňové nastavení úrovně výšek pro optimální přizpůsobení instalační poloze
 • Integrovaná ochrana výškového reproduktoru
 • Důkladně vyladěné se strmostí hran 12 dB pro výškový reproduktor
 • COMPOSE Connect - Dobře promyšlená zásuvná připojení podle automobilových standardů pro bezpečné připojení chráněné proti přepólování
 • Kompaktní rozměry pro snadnou instalaci
 • Kompatibilní s volitelně dostupnými WireKits pro specifické, dovybavitelné připojení k originálnímu kabelovému svazku vozidla
 • Kompatibilní se všemi reproduktory COMPOSE i3
Downloads

Reproduktory: 

 • Ci3 W165FM-S3
 • Ci3 W165FM-S2
 • Ci3 W130-S3

Výhybky:

 • Ci3 FX UNI.2
 
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

helix

 

Německá rodinná forma Audiotec-Fischer založená v roce 1990 se v průběhu let a své expanze rozdělila na několik značek, které fungují víceméně samostatně. Značka Helix pod sebou soustředí výrobu komponentů, které charakterizuje zajímavý poměr cena-výkon s tím, že jejich kvalita si drží vpravdě německé parametry. Nejznámější je značka Helix díky špičkovým DSP procesorům, ale taky se věnuje vývojí kvalitních reproduktorů nebo zesilovačů.

Dostupnost a špičková kvalita všech nabízených produktů přinesly značce Helix již celou řadu ocenění od odborné komunity i oborových magazínů, a především neutuchající přízeň zákazníků z celého světa.

 

Montáže komponentů zančky Helix :