Auto Finesse Iron Out Contamination Remover 500 ml odstraňovač polétavé rzi

Kód: AF26178
389 Kč / ks 321 Kč bez DPH
Skladem ihned - Praha (8 ks)
Můžeme doručit do:
10.10.2022
Možnosti doručení

Luxusní odstraňovač polétavé rzi a čistič kol, 500 ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover 500 ml: Vysoce účinný, rychle působící odstraňovač polétavé rzi a brzdového prachu s rozprašovačem o objemu 1 litru.

Auto Finesse Iron Out Contamination Remover je špičkový produkt, jehož mimořádné kvality oceňují uživatelé z celého světa. Přípravek spolehlivě odstraní všechen brzdový prach a polétavou rez, a to dříve, než stihnou napáchat vážné škody.

V dnešní době se na silnicích můžeme setkat s obrovským množstvím aut a železité zbytky spolu s prachem z brzd bohužel začínají být zásadním problémem. Tyto drobné částečky snadno pronikají do jakéhokoliv povrchu, a pokud nejsou včas odstraněny, mohou začít korodovat a poškodit tak okolní struktury. S Auto Finesse Iron Out tyto částečky spolehlivě odstraníte a ochráníte tak svého čtyřkolého společníka před nepříznivými vlivy silničního provozu.

Přípravek se vyznačuje inovativní, neagresivní, vysoce reaktivní a pH neutrální gelovou formulí, která cílí na odstraňování kontaminace výhradně na bázi železa. Můžete jej použít na všechny vnější povrchy vašeho vozu - lak, plasty, sklo, chrom, nerezovou ocel, eloxované povrchy, hliník, hořčík, a dokonce i na gumu. Auto Finesse Iron Out Contamination Remover má také mimořádné odmašťovací schopnosti, díky kterým je vhodný pro celkovou dekontaminaci vašeho vozu.

Pozor, přípravek obsahuje také látky, které zabraňují následnému uchycení nežádoucích částeček na povrchu vašeho vozu. V důsledku tak svůj vůz nejenže dekontaminujete, ale také omezíte usazování částic v budoucnu!

Skvělá volba pro čištění silně znečištěných kol!

Aplikace na kola:

1) Nejprve zajistěte, aby byl povrch kol suchý a chladný.

2) Poté přípravek rozprašte na povrch a nechte působit.

3) Že přípravek působí poznáte po tom, že se zbarví výrazně do fialova. Pokud jsou kola znečištěná opravdu silně, jeho barva bude až černá.

4) Nechte přípravek působit až do chvíle, kdy začne zasychat. Poté opláchněte tlakovou myčkou.

5) Pokud je ošetřované kolo znečištěné opravdu silně, můžete použít detailingový štětec.

Nezapomeňte na brzdové třmeny! S Iron Out bude jejich ošetření hračka.

 Kola 1

Kola 2

Aplikace na karoserii:

1) Nejprve vůz důkladně umyjte, čímž odstraníte všechny klasické nečistoty.

2) Před samotnou aplikací přípravku zajistěte, aby byl povrch suchý a chladný.

3) Poté přípravek rozprašte na povrch a nechte působit.

4) Že přípravek působí poznáte po tom, že se zbarví výrazně do fialova.

5) Nechte přípravek působit až do chvíle, kdy začne zasychat. Poté opláchněte tlakovou myčkou. V rámci práce na karoserii nepoužívejte žádné utěrky z mikrovláken či kartáče.

6) Pokud je karoserie vašeho vozu kontaminována opravdu silně, přípravek neoplachujte a začněte vůz rovnou umývat šamponem s neutrálním pH.

7) Nakonec vše opláchněte i se šamponem.

Rez 1 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Auto Finesse The Signature Logo Hoodie - Mikina s kapucí, velikost L

Příběh společnosti Auto Finesse se začal psát již v roce 1999, kdy se několik nadšenců do detailingu rozhodlo založit si svou vlastní garáž. Zpočátku pečovali hlavně o auta vyšší třídy vlastněné bohatší klientelou, ale brzy se rozrostli natolik, že svůj podnik museli od základů překopat. Postupně tak vznikla špičková firma s vlastní továrnou, jež nabízí detailingové produkty bezkonkurenční kvality. Všechny výrobky ze svého sortimentu vyrábí ručně přímo ve své továrně, a než tito nadšenci vypustí jakýkoliv produkt do světa, nejdříve jej řádně otestují na svých vlastních vozech.

Dnes již po více než 20 letech od svého založení platí Auto Finesse za absolutní špičku v oboru. Tento status by si firma ráda udržela, takže neustále zvedá kvalitu svých výrobků a neúnavně se snaží přicházet s něčím novým. S jejími výrobky máte vždy jistotu, že nešlápnete vedle. Hledáte-li bezkonkurenčně nejlepší autokosmetiku na trhu, pak je Auto Finesse to právé pro vás. V naší nabídce najdete mimo jiné claye, osvěžovače vzduchu, aplikátory a širokou škálu příslušenství.