Subwoofer JL Audio 10W6V3-D4
Kód: 10W6V3-D4
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
ZDARMAZDARMA
10W6v3 FLT
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Samostatný subwoofer 250 mm, 600 / 1200 W, 400 - 600 W RMS, 2 x 4 Ω, 82,7 dB
Detailní informace
Detailní popis produktu
Parametry Subwooferu :
Typ subwooferu : Samostatný subwoofer
Průměr subwooferu : 250 mm
RMS / MAX výkon : 600 / 1200 W
Doporučeny výkon zesilovače : 400 - 600 W RMS
Impedance : 2 x 4  Ohm
Citlivost : 85,4 dB
Instalační otvor : 229 mm
Instalační hloubka : 175 mm
Doporučený objem uzavřené ozvučnice : 15,57 litru
Značka / výrobce : JL Audio - webové stránky
Doplňkové parametry
Kategorie: 10" subwoofery do auta (250 mm)