Subwoofer Kenwood KFC-WPS1000F
Kód: KFC-WPS1000F
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
ZDARMAZDARMA
161531 subwoofer kenwood kfc wps1000f
Obvykle skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
250 mm subwoofer, impedance 4 Ω, citlivost 90 dB, výkon RMS 500 W, výkon max 1000 W
Detailní informace
Detailní popis produktu
Technické vlastnosti
Typ subwooferu : Subwoofer
Průměr subwooferu : 250 mm
Max. výkon : 1000 W
RMS výkon : 500 W
Impedance : 4 Ohm
Frekvenční rozsah : 35 - 800 Hz