Omlouváme se za opožděné vyřizování emailů, dnes veškeré dotazy v emailu budou vyřízené. Děkujeme za pochopení.

Odhlučnění vozu - Premium

premium_odhlučnění

  • kapota a motorový prsotor
  • 4x podběhy
  • 4x dveře
  • zavazadlový prostor
  • dveře kufru
  • kompletní podlaha

ODHLUČNĚNÍ KAPOTY

Pro odhlučnění kapoty použijeme materiál Stp Black Gold abychom zabránili vibraci kapoty a jako druhou vrstvu využijeme termoakustický materiál StP Accent 10 .

Fotografie z montážní dílny společnosti 2din.cz

ODHLUČNĚNÍ PODBĚHŮ

Pro odhlučnění podběhů použijeme antivibrační material StP Black Silver a voděodolný protihlukový materiál Neoprene 6. Na samotný podběh ( kov ) aplikujeme nejefektivněší materiál StP Bomb Aero s kombinaci Stp Black Gold.

Fotografie z montážní dílny společnosti 2din.cz

ODHLUČNĚNÍ DVEŘÍ

Abychom zabránili v první fázi rezonancím, použijeme na vnější část StP Black Gold ( tloušťka 2.4mm ) na to aplikujeme StP Accent 10. Na vnitřní část dveří nalepíme Stp Black Silver ( tloušťka pláta 1.8mm ). Na tapecírunk  aplikujeme Stp Black Silver abychom zabránili vibracím plastů a na to jako poslední vrstvu použijeme StP Biplast 10

Fotografie z montážní dílny společnosti 2din.cz

Zavazadlový prostor a kufr

Pokud chce docílit kvalitnějšího odhlučnění kufru jako první vrstvu použijeme StP Black Gold a to všude kde se tento materiál dá aplikovat, kromě vnitřních podběhů kde použijeme StP Bomb Aero. Pro maximální potlačení hluku od kol na vnitřní podběhy použijeme StP Biplast 20 ( dle prostoru lze použit i 10mm ).

Na kufr neboli 5té dveře aplikujeme antivibrační materiál StP Aero v kombinací s StP Accent 10.

podlaha

Pro zpevnění podlahy používáme materiál StP Black Gold ( 2.4mm ). 

INSTALACE

Pokud nemáte zkušenost s instalací tlumicích materiálů a nechce se vám do toho pouštět ? Nechte toto na nás. V naší montážní dílně o rozloze 120m2 jsme schopni odhlučnit / vytlumit kompletní auto.

CENA

Celkem odhlučnění balíčkem PREMIUM včetně materiálu a práce našeho technika stojí 28 990 . Montáž z pravidla trvá 28 hodin. Jako příklad spotřeby materiálů a časové náročnosti jsme se řídili vozidlem střední třídy Škoda Octavia III.

Také nabízíme balíčky

 

Kontakt: 774 19 55 33 nebo info@2din.cz

Snímek obrazovky 2017-04-24 v 1.18.21