Jak vybrat monitor do auta?

Vytvořit z vozu dokonalé multimediální centrum je snadné. A to nejenom pomocí 2din autorádia s kvalitními funkcemi a velkým displejem. Stačí využít monitory do vozu. Ty jsou dnes lákavým sortimentem ve chvíli, kdy chcete třeba zabavit děti, nebo jiné cestovatele.

STROPNÍ MONITOR NEBO MONITOR V OPĚRCE HLAVY?

Pokud se jedná o klasické automobily, tedy v běžných karosářských verzích, je určitě správnou cestou výběru ta, kdy zvolíte monitory do opěrky hlavy. Jedná se o ideální řešení, které nejenom že vypadá elegantně, ale monitor ani nikde nezabírá dodatečné místo. Předností tohoto řešení je určitě i to, že není omezován žádný z pasažérů. V praxi to následně znamená, že každý monitor se dá ovládat zvlášť a tak pasažéři na zadních sedačkách si můžou pustit na co mají zrovna náladu.

Monitor v opěrce hlavy se cenově pohybují od 1790 Kč a za necelých 5000 Kč můžete mít monitor s dotykovou 9“ obrazovkou, HDMI vstupem, SD, USB apod. Instalace od nás vychází na 1490 Kč. Montáž obsahuje instalaci monitoru na opěrku, natažení kabelů skrz sedačku, tak aby trčící dráty nekazily vzhled interiéru a napojí se napájení na +12V.

Pokud se jedná o větší vozidla, jako například VW Transportér apod., je ideální poohlédnout se i po jiných alternativách, než je jenom ona klasická možnost umístění do opěrek hlavy. Zde už je lepší volbou takzvaný stropní monitor, který je jistotou toho, že lze vybírat z větších velikostí. Důvodem tohoto řešení je určitě to, že stropní monitor vzhledem k velikosti vozu nijak výrazně nezabírá místo, stejně jako nikterak ani nepřekáží.

Stropní LCD monitory dnes se dají koupit již od 3290 Kč ty nejlevnější a ty dražší značkové se pohybuji i okolo 20 000 Kč. Díky montážní dílně, kterou máme v Praze, jsme schopní i během jednoho dne namontovat monitor do vozu. 

Kontakt: 774 19 55 33 nebo info@2din.cz

Snímek obrazovky 2017-04-24 v 1.18.21