Jak vybrat výhřev sedadel?

Především v zimě je vyhřívání autosedaček velmi praktickým pomocníkem. Přímo z výroby ho mají spíše lepší vozy, nebo vyšší výbavové stupně. To ale neznamená, že vyhřívání sedadel je běžným motoristům zapovězeno, právě naopak. Lze si pořídit univerzální řešení, které je možné zabudovat i do současných sedaček a tento komfort si dopřávat během jízdy také.

JAKÉ VYHŘÍVÁNÍ SEDADEL VYBRAT?

Na trhu existuje několik různých možností. Pokud vás zajímá naše doporučení, je určitě ideální zvolit kvalitní karbonové dečky. Ty jsou zárukou nejenom kvalitní funkčnosti, ale rozhodně také bezpečnosti.

Stejně tak je při výběru ideální hledět také na samotné ovládání ohřevu sedaček. To, co by mělo být samozřejmostí, je tlačítko pro regulaci teploty, většinou jsou dvoupolohové nebo třípolohové nastavení výhřevů. Díky tomu lze vyhřívat sedačku na několik konkrétních možností, nebo celý ohřev zcela vypnout. To napomáhá dokonale regulovat onen potřebný komfort, který během jízdy v zimním období hledáte.

MONTÁŽ

Co může být v souvislosti s vyhříváním sedadel problém, to je samotná montáž. Je poměrně náročná a komplikovaná a málokdo vše zvládnete svépomocí. I proto zde nabízíme montáž v naší společnosti 2din.cz. Pokud montáž vypadá jednoduše - je to omyl, poněvadž před montáží se musí kompletně sedačka, do které se bude montovat výhřev, vyndat a odčalounit kompletně, aby se výhřev mohl nalepit na výplň sedačky.

Problémem mohou být pouze vozy, které mají kožené sedačky, které jsou řešeny tak, že kůže je přilepena přímo k vnitřnímu molitanu. Zde už může být montáž spojena s rizikem případného poškození sedačky.

 

 

Kontakt: 774 19 55 33 nebo info@2din.cz

Snímek obrazovky 2017-04-24 v 1.18.21