Jak vybrat redukční rámeček?

Kromě propojení by autorádio mělo sedět i v konkrétním otvoru ve voze. V tomto směru je často nutné použít takzvané redukční rámečky . Jedná se o sortiment, který je určený k tomu, aby se umístil do montážního otvoru pro autorádio. Výsledkem je, že autorádio bude nainstalováno správně a bude na svém místě dokonale držet.

 

JAK SE REDUKČNÍ RÁMEČKY LIŠÍ?

Před koupí je proto dobře vědět, jak se jednotlivé redukční rámečky liší. V první řadě je třeba hledět na fakt, že redukční rámečky mohou být jiné v případě značkových autorádií, stejně jako mohou být jiné v případě neznačkových jednotek, které jsou v posledních letech hitem.

Po tomto kroku výběru nezapomínejte zohlednit i váš automobil. I když řada modelů má spoustu věcí společných, vždy je třeba konkrétní redukční rámeček vybrat nejenom podle konkrétního modelu automobilu, ale hlavně podle roku výroby daného vozidla. Jedině tak máte stoprocentní jistotu toho, že kupujete takové zboží, které bude s vaším vozem plně kompatibilní.

JAKÝ TYP REDUKČNÍHO RÁMEČKU?

Je možné pořídit si redukční rámečky pro 1din autorádia , stejně jako redukční rámečky pro 2din autorádia. Proto je při výběru rámečku mít jasno v tom, jaké rádio budete kupovat. Jak jsme navíc zmínili výše, je třeba zohlednit i to, zda se jedná o autorádio značkové, popřípadě neznačkové.

Kontakt: 774 19 55 33 nebo info@2din.cz

Snímek obrazovky 2017-04-24 v 1.18.21