Monitor v zrcátku pro lepší parkování?

Pokud uvažujete nad nákupem parkovací kamery, je třeba mít v interiéru vozu i zařízení, které vám bude obraz z couvací kamery zobrazovat. Pokud je součástí interiéru například autorádio s displejem, stačí couvací kameru napojit k němu. Druhou možností může být například externí monitor. Mnohem lepší volbou jsou v daném ohledu monitory v zrcátku.

JAKÉ JSOU TYPY?

Při vývěru můžete zohlednit třeba konkrétní typ vozidla, díky čemuž lze nahradit originální zrcátko takovým, které bude vypadat podobně. Stejně tak lze vybírat i z univerzálních modelů, u kterých máte naopak jistotu toho, že si lze vybrat třeba podle velikosti, nebo podle designu. Jakmile je monitor v zrcátku nainstalován, máte v autě jak povinný prvek, tak i doplňkový monitor.

JAK VŠE FUNGUJE?

Samotné zpětné zrcátko je klasické, stejně jako to originální, které jste měli ve voze z výroby. Pokud využíváte monitor v zrcátku, a vše je správně zapojeno, dojde při zařazení zpátečky k aktivaci nejenom couvací kamery, ale i k aktivaci zrcátka. Jeho část vám bude i nadále sloužit ke klasickému sledování, co se děje za vaším autem. Třetina odrazové plochy vám však nabídne přímý obraz z parkovací kamery, díky čemuž budete vidět skutečně úplně vše, co se za vaším vozem děje, nebo co se za ním může dít. Jedná se o doplněk ve voze, který je levnější jak autorádio s obrazovkou nebo lépe vypadající věc než monitor na palubní desce, který se vrtá do palubní desky a může i trochu bránit ve výhledu.

 

Kontakt: 774 19 55 33 nebo info@2din.cz

Snímek obrazovky 2017-04-24 v 1.18.21