Reproduktory Helix S4X

Kód: S4X
3 990 Kč / pár 3 298 Kč bez DPH
Skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
24.9.2020

středobas 10 cm, koaxiální 2 pásmové reproduktory, max. výkon 60W, RMS 120W, frekvenční rozsah 80Hz - 25000 Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když se kvalita zvuku potká s elegancí – s novými reproduktory řady S se každá vaše jízda stane neuvěřitelným prožitkem pro vaše smysly. Promyšlená konstrukce reproduktorů spolu s využitím nejnovějších technologií zaručují vynikající zvukové vlastnosti s bohatými basy, přesnými středy a křišťálově čistými výškami.

U těchto zařízení však nejde jen o špičkovou kvalitu zvuku. Inženýři Helix přišli s novým, nadčasově elegantním designem, přičemž se zaměřili také na snadnou integraci reproduktorů do vozidla. Nízká hloubka montáže, odnímatelné hliníkové výškové pouzdro a inovativní dvoudílný „Flex-Crossover“ nabízejí mnohem větší svobodu z hlediska zapojení a instalace, obzvláště pokud jsou výškové a basové reproduktory ve vašem voze namontovány samostatně ve dveřích a A-sloupku.

S reproduktory Helix řady S bude každá vaše jízda nezapomenutelným zvukovým zážitkem!

Parametry reproduktorů

Typ reproduktorů : Koaxiální - 2 pásmové
RMS : 60W
Max. výkon : 120W
Impedance :
Citlivost : 89dB
Frekvenční rozsah : 80-25000Hz
Výhybka : Ano - strmost 6/6dB
Nastavitelná výhybka : Ne
Membrána : Směs čedičového vlákna a papíru
Průměr středobasu : 100mm ( 4" )
Hloubka středobasu : 46,5mm ( 1,8" )
Montážní průměr středobasu : 92mm ( 3,6" )
Průměr výškového repro : 19mm ( 0,75" )
Cena za : Pár
Značka / výrobce : Helix - webové stránky

 


Odhlučnění dveří

Pro zkvalitnění akustických vlastnosti reproduktorů doporučujeme dveře vozidla při instalaci reproduktorů řádně vytlumit. Díky odhlučnění dveří dosáhneme zkvalitnění basové složky reproduktorů, jelikož dveře budou sloužit jako řádná ozvučnice bez technických otvorů ve dveřích. Další výhodou odhlučnění dveří je to, že díky vytlumení se zabrání rezonancím plastů, které se jeví jako velice nepříjemný a rušivý prvek při poslechu hudby. Vytvořili jsme cenově dostupný set pro vytlumení dveří

⚠️ Montáž může vyžadovat odborné náčiní a znalosti zapojení. Doporučujeme montáž v naší montážní dílně v Praze. ⚠️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

helix

 

Německá rodinná forma Audiotec-Fischer založená v roce 1990 se v průběhu let a své expanze rozdělila na několik značek, které fungují víceméně samostatně. Značka Helix pod sebou soustředí výrobu komponentů, které charakterizuje zajímavý poměr cena-výkon s tím, že jejich kvalita si drží vpravdě německé parametry. Nejznámější je značka Helix díky špičkovým DSP procesorům, ale taky se věnuje vývojí kvalitních reproduktorů nebo zesilovačů.

Dostupnost a špičková kvalita všech nabízených produktů přinesly značce Helix již celou řadu ocenění od odborné komunity i oborových magazínů, a především neutuchající přízeň zákazníků z celého světa.

 

Montáže komponentů zančky Helix :