Reproduktory Helix C62C

Kód: C62C
19 990 Kč / pár 16 521 Kč bez DPH
Skladem do 48hod
Můžeme doručit do:
24.9.2020

středobas 16,5 cm, komponentní 2-pásmový reproduktory, max. výkon 150W, RMS 300W, frekvenční rozsah 47Hz - 25000 Hz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Referenční reproduktory Helix řady C zvedají laťku pro skvělou kvalitu zvuku na zcela novou úroveň. Legendární sisální basové kužely jsou vybaveny přídavnou strukturální tlumicí vrstvou vyrobenou z elastomeru, což dále zlepšuje akustické vlastnosti reproduktorů. Kompletního přepracování se dočkal také kryt výškového reproduktoru. Každý, kdo chce tyto reproduktory provozovat jako plně aktivní zařízení (např. prostřednictvím procesorů pro zpracování digitálního signálu), si díky kombinování jednotlivých komponent může sestavit systém podle svého gusta.

HELIX-C-6B-Pers59b2695c90fbf
   

 

HELIX-C-62C-Komposystem-Zusammenstellung

Kromě reproduktorů samotných se optimalizace dočkaly také frekvenční crossovery. Vyrábí se z těch nejkvalitnějších materiálů, a kromě úpravy úrovně výškových reproduktorů nabízejí také možnost připojení druhého basového reproduktoru pro každý kanál, bez vlivu na crossover frekvenci. Tento tzv. „režim dvojitého basového reproduktoru“ zajišťuje další tlak ve frekvenčním rozsahu, ve kterém budou basy skutečně kopat.

Parametry reproduktorů

Typ reproduktorů : Komponentní - 2 pásmové
RMS : 150W
Max. výkon : 300W
Impedance :
Citlivost : 91dB
Frekvenční rozsah : 45-25000Hz
Výhybka : Ano - strmost 12/12 dB
Nastavitelná výhybka : Ano + s regulací úrovně výškového repro a dvojitým woofer mode
Membrána : Sisal s elastomerním strukturním tlumením
Průměr středobasu : 166mm ( 6,5" )
Hloubka středobasu : 67mm ( 2,6" )
Montážní průměr středobasu : 145mm ( 5,7" )
Průměr výškového repro : 50mm ( 2,0" )
Montážní průměr výškového repro : 44mm ( 1,7" )
Montážní hloubka výškového repro : 20mm ( 0,8" )
Cena za : Pár
Značka / výrobce : Helix - webové stránky

 


Odhlučnění dveří

Pro zkvalitnění akustických vlastnosti reproduktorů doporučujeme dveře vozidla při instalaci reproduktorů řádně vytlumit. Díky odhlučnění dveří dosáhneme zkvalitnění basové složky reproduktorů, jelikož dveře budou sloužit jako řádná ozvučnice bez technických otvorů ve dveřích. Další výhodou odhlučnění dveří je to, že díky vytlumení se zabrání rezonancím plastů, které se jeví jako velice nepříjemný a rušivý prvek při poslechu hudby. Vytvořili jsme cenově dostupný set pro vytlumení dveří

⚠️ Montáž může vyžadovat odborné náčiní a znalosti zapojení. Doporučujeme montáž v naší montážní dílně v Praze. ⚠️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

helix

 

Německá rodinná forma Audiotec-Fischer založená v roce 1990 se v průběhu let a své expanze rozdělila na několik značek, které fungují víceméně samostatně. Značka Helix pod sebou soustředí výrobu komponentů, které charakterizuje zajímavý poměr cena-výkon s tím, že jejich kvalita si drží vpravdě německé parametry. Nejznámější je značka Helix díky špičkovým DSP procesorům, ale taky se věnuje vývojí kvalitních reproduktorů nebo zesilovačů.

Dostupnost a špičková kvalita všech nabízených produktů přinesly značce Helix již celou řadu ocenění od odborné komunity i oborových magazínů, a především neutuchající přízeň zákazníků z celého světa.

 

Montáže komponentů zančky Helix :