Odhlučnění vozu - Ekonom

EKONOM_1

  • kapota
  • přední podběhy
  • přední dveře

 

Odhlučnění kapoty

Pro odhlučnění kapoty použijeme materiál Stp Black Gold 1-3ks dle plochy kapoty a jako druhou vrstvu použijeme Neoprene 6.

Video je pořízeno v montážní dílně společnosti 2din.cz

Odhlučnění dveří

Abychom zabránili v první fázi vibracím, které způsubují samotný hluk ve voze, použijeme  StP Black Gold  ( tloušťka 2.4mm ). Na vnější část dveří nalepíme  StP Black Silver ( tloušťka pláta 1.8mm ). Na tapec aplikujeme StP Black Silver a na to použijeme Neoprene 6 ( levnější varianta ) nebo StP Biplast 10 ( efektivnější ).

Fotografie z montážní dílny společnosti 2din.cz

Odhlučnění podběhů

Pro utlumení hluku od kol aplikujeme antivibrační material StP Black Silver a protihlukový materiál Neoprene 6. Počet kusů antivibračního a protihlukového materiálu závisí na ploše plastového podběhu ( krýt ). 

Fotografie z montážní dílny společnosti 2din.cz

Instalace

Pokud nemáte zkušenost s instalací tlumicích materiálů a nechce se vám do toho pouštět ? Nechte toto na nás. V naší montážní dílně o rozloze 120m2 jsme schopni odhlučnit / vytlumit kompletní auto.

Cena

Celkem odhlučnění balíčkem EKONOM včetně materiálu a práce našeho technika stojí 6750 Kč. Montáž z pravidla trvá 8 hodin. Jako příklad spotřeby materiálů a časové náročnosti jsme se řídili vozidlem střední třídy Škoda Octavia III.

Také nabízíme balíčky 

 

Kontakt: 774 19 55 33 nebo info@2din.cz

Snímek obrazovky 2017-04-24 v 1.18.21